اقتصاد کلان

اقدام‌های لازم برای افزایش حقوق کارکنان دانشگاه‌ها انجام شده است

اقدام‌های لازم برای افزایش حقوق کارکنان دانشگاه‌ها انجام شده است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان برنامه و بودجه کشور، در پی انتشار گزارشی در رسانه‌ها  با عنوان «کوتاهی معاونان برنامه و بودجه در ابلاغ افزایش ۵۰ درصد حقوق کارکنان وزارت علوم»این سازمان با ارائه گزارشی افزود: بنابراین، برخی از نکات ذکر شده در گزارش مذکور، از جمله این‌که دستور «محمد باقر نوبخت» به مجموعه مربوطه در سازمان برای مشروط کردن تخصیص ۱۰ درصد مازاد بر ۱۰۰ درصد به عقد تفاهم‌نامه بین سازمان برنامه و بودجه با دانشگاه‌ها، با مفاد مندرج در مجوزهای مذکور همخوانی ندارد و به نظر می‌رسد ادعای اشتباهی که مطرح شده ناشی از عدم دقت به مفاد مجوزهای مذکور یا شاید انتقال اطلاعات نادرست به این عزیزان بوده است.

در پایان این اطلاعیه آمده است: ضمن تاکید بر لزوم مدیریت کارآمد بر منابع و اعتبارات دستگاه‌های اجرایی کشور به دلیل وجود تنگناهای مالی، متذکر می‌شود سازمان برنامه و بودجه کشور در راستای تحقق ماموریت‌ها و وظایف خود همواره به صورت یک واحد منسجم عمل کرده و در تصمیمات خود به عنوان یک پیکره واحد و با لحاظ مبانی کارشناسی و بر اساس امکانات موجود اقدام می‌کند و اجازه ایجاد شکاف بین سطوح تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری را نمی‌دهد.

منبع : www.irna.ir

منبع: ایرنا

تیم تولید محتوی اتاق خبر

با ما همیشه بروز باشید. آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان را فقط در فیبز دنبال کنید. هنر تیم ما خبر است! برای دریافت آخرین مطالب لطفا در خبر نامه ما عضو شوید. برای دریافت راهنمایی از لینک زیر استفاده کنید. https://fabes.org/receive-notifications/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *