اقتصاد کلان

بازگشت دلار به کانال ۲۱ هزار تومانی

بازار ارز امروز (شنبه، یازدهم مرداد) شاهد افزایش قابل توجه قیمت دلار و یورو بود.

به گزارش ایرنا، بهای هر دلار آمریکا در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه امروز در صرافی‌های بانکی شاهد افزایش قیمت ۵۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته بود به بهای ۲۱ هزار و ۳۰۰ تومان به فروش رسید. همچنین قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها نیز با ۴۰۰ تومان افزایش،  ۱۹ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

افزایش قیمت در خصوص یورو شدت بیشتری داشت و قیمت فروش هر یورو با ثبت بهای ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان در تابلوها رشدی ۱۳۰۰ تومانی را نسبت به روز کاری قبل نشان داد. قیمت خرید یورو نیز شاهد افزایش ۹۰۰ تومانی بود و به قیمت ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان در صرافی‌های بانکی معامله شد.

در سامانه سنا نیز میانگین بهای فروش دلار و یورو در بازار معاملاتی روز گذشته افزایش قیمت داشت. برای این اساس هر یورو به مبلغ  ۲۶ هزار و ۳۶۲ تومان و بهای دلار نیز به رقم ۲۲ هزار و ۸۱۱ تومان ثبت شد.

در سامانه نیما نیز طی روز معاملاتی گذشته هر حواله فروش یورو با میانگین قیمت ۲۱ هزار و ۷۵۳ تومان به ثبت رسید. در این سامانه برای فروش دلار آمریکا طی روز معاملاتی گذشته رقمی ثبت نشده است.

منبع: ایرنا

نمایش بیشتر

تیم تولید محتوی اتاق خبر

با ما همیشه بروز باشید. آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان را فقط در فیبز دنبال کنید. هنر تیم ما خبر است! برای دریافت آخرین مطالب لطفا در خبر نامه ما عضو شوید. برای دریافت راهنمایی از لینک زیر استفاده کنید. https://fabes.org/receive-notifications/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ چت از طریق واتساپ
بستن
بستن