اقتصاد کلان

بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران امروز آغاز می‌شود

بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران امروز آغاز می‌شود

به گزارش ایرنا در نشست امروز شورای اسلامی شهر تهران، محمد سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری نطق پیش از دستور ارائه خواهد کرد.

همچنین بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران، لایحه «ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی» در دستور کار امروز شورای شهر قرار دارد.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در ادامه لایحه شهردار تهران در خصوص «اساسنامه‎ های ۱۹ سازمان وابسته به شهرداری تهران و آیین‌نامه‎ های مالی و معاملاتی و اداری و استخدامی سازمان‎های شهرداری تهران» و طرح «دستورالعمل حصار کارگاهی در پروژه‎ های ساختمانی» را مورد بررسی قرار می دهند.

همچنین لایحه دیگر شهردار تهران در خصوص «تعیین و اخذ خسارت و حمل بار اضافه وسایل نقلیه باری در شهر تهران» بررسی می‎شود. 

در ادامه نیز لایحه شهردار تهران در خصوص «اصلاح ماده دوم مصوبه تامین منابع مالی پایدار سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی و راهکارهای ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات و آموزش شهروندان شهر تهران» مورد بررسی قرار می گیرد.

از سوی دیگر بررسی صورتجلسه پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران و نیز تعدادی پرونده پلاک ثبتی باغات  در دستور امروز نشست شورا قرار دارد.

منبع : www.irna.ir

منبع: ایرنا

تیم تولید محتوی اتاق خبر

با ما همیشه بروز باشید. آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان را فقط در فیبز دنبال کنید. هنر تیم ما خبر است! برای دریافت آخرین مطالب لطفا در خبر نامه ما عضو شوید. برای دریافت راهنمایی از لینک زیر استفاده کنید. https://fabes.org/receive-notifications/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *