راه و مسکن

تاخیر یا ابطال ۶پرواز اهواز به دلیل مه صبحگاهی

سید مهدی رزاز چهارشنبه در گفت و گو  با ایرنا با اشاره به اینکه ۲ پرواز باطل شده از شرکت هواپیمایی قشم ایر بودند بیان کرد: پرواز شماره ۱۲۱۱ اهواز- تهران این شرکت برای ساعت ۱۰:۳۵ دقیقه صبح و پرواز شماره ۱۲۲۹ اهواز- کرج برای ساعت ۷:۰۵دقیقه صبح امروز لغو شدند .

مدیرکل فرودگاههای خوزستان افزود: چهار پرواز دیگر فرودگاه اهواز متعلق به شرکت‌های ایران ایر، کاسپین و آتا در مسیرهای اهواز- تهران و اهواز- اصفهان نیز با تاخیر مواجه شدند.

رزاز این تاخیر را شامل پروازهای شماره ۰۲۱ در ساعت ۹:۲۰، شماره  ۳۱۰ در ساعت ۱۰:۲۵ و شماره ۵۶۲۸ در ساعت ۱۰:۳۰ و شماره ۳۳۲ در ساعت هفت صبح اعلام کرد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خوزستان، مه غلیظ که از شب گذشته خوزستان را فرا گرفته شعاع دید را در ۹ نقطه این استان به نحو محسوسی کاهش داده است.

براساس این گزارش شعاع دید امروز صبح در اهواز، ماهشهر و لالی به ۵۰ متر و در دزفول، مسجدسلیمان، امیدیه، شوشتر، گتوند و شوش به ۱۰۰ متر رسید.

همچنین پدیده مه پنج پرواز شب گذشته فرودگاه اهواز را باطل کرد.

منبع: ایرنا

تیم تولید محتوی اتاق خبر

با ما همیشه بروز باشید. آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان را فقط در فیبز دنبال کنید. هنر تیم ما خبر است! برای دریافت آخرین مطالب لطفا در خبر نامه ما عضو شوید. برای دریافت راهنمایی از لینک زیر استفاده کنید. https://fabes.org/receive-notifications/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *