اگاهی و اطلاعات

درآمد میلیون دلاری کیم کارداشیان از یک بازی ویدیویی!

فیبز، نشریه آنلاین مدیریت کسب و کار

blank

مجله فوربز در آخرین نسخه از ماهنامه اش کیم کارداشیان را به عنوان درآمد میلیون دلاری و پولسازترین زن در سال ۲۰۱۶ انتخاب کرده است. کیم کارداشیان که در سال ۲۰۰۸ با کمک خانواده اش برنامه ای تلویزیونی درباره کارهای روزانه خود در شبکه «ای اینترتیمنت» ساخت اکنون پس از گذشت ۸ سال برنامه تلویزیونی «با کارداشیان ها همراه باشید» یکی از پربازدیدترین و پرطرفدارترین برنامه ها به شمار می آید که موفقیت این برنامه باعث شد تا خانواده کارداشیان و جنرها به درآمدی نجومی تنها برای نمایش کارهای روزمره خود در تلویزیون دست پیدا کنند و در شبکه های مجازی به عنوان پرطرفدارتین چهره ها و پولسازترین ها شناخته شوند.

کیم که چندی قبل در اینستاگرام خود خبر از طراحی بازی شخصیت خود را به طرفدارانش داده بود اکنون پس از گذشت چند ماه بازی ساده «کیم کارداشیان: هالیوود» توانسته رکورد پرفروش ترین و بیشترین در دانلود را از آن خود کند.

به گفته مدیر قسمت فنی گوگل پلی بازی اندروید «کیم کارداشیان: هالیوود» تنها در کمتر از چند ماه ۴۵ میلیون بار دانلود شده است که کیم توانسته با این بازی ساده ۴۵ میلیون دلار به دست آورد.

کیانوش مولودی

برایم مهم است که در فیبز بتوانم به افزایش علم و آگاهی مردمم کمک کنم. همه ما به این دلیل اینجا جمع شده ایم تا بتوانیم مشکلی را برطرف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.