راه و مسکن

سامانه جدید بارشی از امشب وارد کشور می‌شود

》فریبا گودرزی》 امروز چهارشنبه درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: امروز تا شب جوی پایدار در اغلب مناطق کشور حاکم است و با توجه به سکون نسبی هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت به ویژه اصفهان، تهران، اراک و کرج غبار محلی پدیده غالب خواهد بود.

به گفته وی اواخر وقت امروز سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال‌غرب و غرب وارد کشور می‌شود و موجب بارش پراکنده در نیمه غربی خواهد شد.

گودرزی گفت: آسمان تهران امروز نیمه ابری در برخی ساعات همراه با غبار محلی و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: چهارشنبه و پنج شنبه خلیج فارس، بخش‌های شرقی و پاره‌ای از مناطق مرکزی متلاطم و مواج پیش بینی می شود، از بعدازظهر پنج شنبه از ارتفاع امواج مناطق شرقی کاسته شده و امواج و تلاطم توسعه یافته و بخش‌های مرکزی و غربی بویژه مرکز خلیج فارس مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود.

وی گفت: چهارشنبه شرق تنگه هرمز متلاطم و نسبتا مواج پیش بینی می شود، هم چنین روز پنج شنبه شرق عمان مواج و متلاطم پیش بینی می شود.

به گزارش ایرنا مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای تهران، از ثبت بیش از ۳۵ میلی‌متر بارندگی در استان تهران طی دو روز متوالی در روزهای نخست آذرماه سال جاری خبر داد.

منبع: ایرنا

تیم تولید محتوی اتاق خبر

با ما همیشه بروز باشید. آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان را فقط در فیبز دنبال کنید. هنر تیم ما خبر است! برای دریافت آخرین مطالب لطفا در خبر نامه ما عضو شوید. برای دریافت راهنمایی از لینک زیر استفاده کنید. https://fabes.org/receive-notifications/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *