تِد تاکس

وام هوشمند برای کسانی که سابقه اعتباری ندارند!

فیبز، نشریه آنلاین مدیریت کسب و کار

وام هوشمند برای کسانی که سابقه اعتباری ندارند! شاید شنیدن این جمله برای شما خیلی جالب باشد البته باید گفت که در حقیقت به معنی واقعی جمله جالب هم هست اما از این سوالات شروع می کنیم که شما چطور اعتماد را به دست می‌آورید؟

بانک‌ها از امتیازات اعتباری برای سنجش اعتبار شما استفاده می‌کنند٬ و بر اساس میزان اعتبار شما و گردش مالیتان تسهیلات را برای شما مشخص می کنند، اما ۲.۵ میلیارد نفر در جهان هستند که نمی‌توانند اعتباری کسب کنند. به این منظور که هیچ گردش حساب و یا تضمینی برای بانک ها ندارند و نمی‌توانند برای شروع وامی دریافت کنند و با آن خانه ای بخرند و یا به هر ترتیب زندگی خود را بهبود دهند، شاید هم افرادی باشند که با این تسهیلات بخواهند کسب و کار خود را شروع بکنند. در هر حالت از درخواست و استفاده باید گفت که وام های دریافتی در زندگی ما نقش مهمی را بازی خواهند کرد و کاربرد زیادی برای ما خواهند داشت.

بشنوید چطور شیوانی سیرویا قفلهای نگشوده قدرت خرید مردم در کشورهای توسعه یافته را با نرم‌افزاری به نام (InVenture) می‌گشاید٬ این روش را شاید تا بحال ندیده باشید اما خب با منطق این کار هماهنگی زیادی دارد، شاید هم اصلا باورتان نشود که چنین چیزی امکان پذیر است، به این صورت که نرم‌افزار تلفن همراهی که از اطلاعات افراد برای ایجاد یک هویت مالی برای آنها استفاده می‌کند و تمام فرایند تاییدیه دریافت یک وام را با استفاده از اعتبار شخصی به وجود می آورد. جالب است نه؟! ،سیرویا می‌گوید٬ “با چیزی به سادگی امتیاز اعتباری٬ به مردم قدرتی می‌دهیم تا آینده خودشان را بسازند.” این ایده را از خود شیوانی سیرویا بشنوید و ارائه او را دنبال کنید تا با خلق محصول او بیشتر آشنا شوید.

منبع
TED

کیانوش مولودی

برایم مهم است که در فیبز بتوانم به افزایش علم و آگاهی مردمم کمک کنم. همه ما به این دلیل اینجا جمع شده ایم تا بتوانیم مشکلی را برطرف کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات جدید الکسا را دیده اید؟ بهترین قیمت ها برای دریافت سرتیفای الکسا با تخفیف محدودمشاهده پلن ها
+
بستن
سوالی دارید؟ چت از طریق واتساپ