مدیریت محتوی وردپرس

چگونه زبان وبسایت خود را به موتورهای جست‌وجو گر معرفی کنیم؟

معرفی، بررسی و آموزش سیستم مدیریت محتوی وردپرس

blank

اگر تمامی ابزار های افزونه های سئو استفاده کنید و تمامی فاکتورهای مهم گوگل را رعایت کنید قطعا نمره صفحات و نوشته های شما بالا خواهد رفت اما تمامی این فعالیت ها برای کاربران فارسی زبان شما می‌باشد! در ادامه با استفاده از افزونه HREFLANG Tags ( افزونه تشخیص زبان وبسایت ) خواهید دانست که چگونه قدرت سئو وبسایت خود را ارتقا دهید.

کار اصلی افزونه های سئو رعایت قوانین و مقررات موتور های جست‌وجو گر می‌باشد که به مرور زمان بروزرسانی می‌شوند. این قوانین چون در دست یک غول کاوشگر اینترنت به نام گوگل است از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا کسانی را که آن را رعایت نکنند توبیخ خواهد کرد! تمامی سعی و تلاش شما برای بهبود وبسایتتان به یک مسئله مهم به نام دیده شدن برمیگردد. شما تولید محتوی می‌کنید شما بهترین سئوکار را استخدام می‌کنید تا بتواند کاری بکند که شما دیده شوید. خوانندگان وبسایت شما می‌توانند کسانی غیر از فارسی زبانان باشند. برای مثال کسانی که خارج از ایران زندگی می‌کنند اگر به یک مقاله در وبسایت شما علاقمند شوند آیا راهی برای جذب آن ها در مقالات بعدی وجود دارد! تا حد زیادی می‌توان گفت بله، اما چگونه؟ در ادامه خواهیم دید.

بخش مهمی از برنامه دیده شدن وبسایت شما تعیین و مشخص کردن زبان وبسایت شما می‌باشد. در بسیاری مواقع موتورهای جستوجو گر مطالب شما را به طور کامل ایندکس و حتی نمره سئو خوبی را به شما می‌دهند اما در پایان برایشان مشخص نیست که این مطلب با چه زبانی نوشته شده است. این زبان با استفاده از یک تگ ساده قابل اضافه شدن می‌باشد.

با این تگ شما به ربات های جستجو گر نشان میدهید که مطالب درج شده در این وبسایت با چه زبانی نوشته شده است. مزیت دیگری که این تگ دارد فعالسازی بخش مترجم آنلاین گوگل است که با استفاده از آن به صورت آنی می توان صفحه مورد نظر را ترجمه کرد. خب نکته کار هم همینجاست. که شما این امکان را به هر کاربری از هر نقطه ای از جهان میدهید که مطلب شما را بتواند به زبان خود ترجمه و مطالعه کند. برای انجام این کار می توانید از افزونه HREFLANG Tags ( افزونه تشخیص زبان وبسایت ) استفاده کنید. این افزونه توسط DCGWS Internet Solutions تولید و توسعه داده شده است. کار با این افزونه بسیار ساده می‌باشد فقط کافی است در انتهای صفحه و یا نوشته ای که درحال ساخت و ویرایش آن هستید زبان HREFLANG Tags را مشخص نمایید. همین و بس!

 

 

کیانوش مولودی

برایم مهم است که در فیبز بتوانم به افزایش علم و آگاهی مردمم کمک کنم. همه ما به این دلیل اینجا جمع شده ایم تا بتوانیم مشکلی را برطرف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *