تِد تاکس

چگونه یک کسب وکار صدساله به وجود بیاوریم؟

فیبز، نشریه آنلاین مدیریت کسب و کار

فیبز اینبار بحث تغییر را هیجان انگیزتر بیان خواهد کرد. اگر می خواهید یک کسب وکار صدساله را ایجاد کنید که دوام بیاورد ، ممکن است برای الهام گرفتن هیچ جایی بهتر از سیستم ایمنی بدن تان را نیابید اما شاید این ابتدای کار باشد و شمارا با پیچیدگی در فهم موضوع دچار بکند.

اما قبل از آنکه به ادامه موضوع بپردازیم باید بدانید که منشا تمامی مخلوقات بشری سرچشمه ای از علم زیست و طبیعت میباشد. در ادامه به استراتژیست، مارتین ریویز بپیوندید، او آمار تکان دهنده در مورد کاهش عمر شرکت ها را ارائه می دهد، و شاید شما هم جزیی از این شرکت ها باشید که سریعا محتاج تغییر باشند.

تغییر لازمه یک سازمان است که با موج های دشوار کسب و کار سر و کار دارد او همچنین در ادامه توضیح می دهد که چگونه مدیران می توانند از شش اصلی که در موجودات زنده اعمال می شود برای ایجاد کسب و کاری شکوفا که در مقابل تغییرات انعطاف پذیر هستند استفاده کنند . این پست هیجان انگیز را مطالعه کنید تا با اتکا بر علم زیست محیطی بتوانید شرکت و یا سازمان خود را ارتقا دهید و آن را به دیگر همکاران خود برای بهره وری بیشتر در سازمانشان پیشنهاد دهید.

منبع
TED
برچسب ها

کیانوش مولودی

برایم مهم است که در فیبز بتوانم به افزایش علم و آگاهی مردمم کمک کنم. همه ما به این دلیل اینجا جمع شده ایم تا بتوانیم مشکلی را برطرف کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات جدید الکسا را دیده اید؟ بهترین قیمت ها برای دریافت سرتیفای الکسا با تخفیف محدودمشاهده پلن ها
+
بستن
سوالی دارید؟ چت از طریق واتساپ