مهارت های زندگی

کسب و کار هایی که می توانید در زمان بیکاری خود انجام دهید!

فیبز، نشریه آنلاین مدیریت کسب و کار

blank

شما مجبور نیستید کار تمام وقت خود را ترک کنید تا کسب و کارهایی جدید را شروع کنید. بسیاری از کسب و کارها را می توان به عنوان سرمایه های کوچک، نیمی از وقت و یا آخر هفته شروع کرد. اگر شما به دنبال این هستید که در وقت آزاد خود یک کسب و کار نیمه وقت را راه اندازی کنید ، فرصت های بی حد و حصری وجود دارد. با فیبز همراه باشید با بیان این ایده ها برای تولید درآمد در کنار کار اصلی خود:

 

۱ – تبدیل شدن به یک فروشنده آنلاین


فروش اقلام جدید از طریق amazon، eBay، Etsy و دیگر بازارهای آنلاین. این نوع کسب و کار را می توان با توجه به موجودی و بودجه خود برنامه ریزی کرد.

 

۲ – ایجاد پست های رسانه های اجتماعی برای کسب و کار

اگر چه پیدا کردن مشتریان ممکن است از طریق ارتباطات و مهارت برای ساختن پست های مربوطه در فیس بوک، توییتر و دیگر سیستم های رسانه های اجتماعی ساده تر باشد. این روش می تواند به شما کمک کند یک کسب و کار رسانه های اجتماعی موفق راه اندازی کنید.

 

۳ – ارائه خدمات حیوانات خانگی

دوستداران حیوانات می توانند با ارائه طیف وسیعی از خدمات حیوان خانگی از علاقه خود بهره مند شوند. کمک در نگهداری حیوانات خانگی یکی از راه های سودآوری است که میتوانید به صاحبان حیوانات کمک کنید تا در زمانشان صرفه جویی کنند.

 

۴ – یک کسب و کار پخت و پز را شروع کنید.

مهارت های پخت و پز خود را به کسب و کارهایی جانبی تبدیل کنید. کیک های تزئینی، غذا و فروش محصولات پخته فقط چند راه برای کسب درآمد در اینترنت و یا در منطقه خود است. مهم است که توجه داشته باشید که اگر تصمیم به تهیه و یا فروش به صورت محلی دارید، باید درباره مقررات آماده سازی مواد غذایی شهرستان و استان یاد بگیرید.

 

۵ – فروش پروژه های هنری و صنایع دستی خود

هنرمندان فرصت های زیادی برای کسب درآمد دارند. با انجمن هنرهای محلی خود مشارکت کنید و محصولات خود را در نمایشگاههای هنری به فروش برسانید. به بازارهای هنری و صنایع دستی آنلاین بروید و یا وب سایت خود را تنظیم کنید.

 

۶ – یک کار تعمیر را شروع کنید.

اگر شما یک مرد یا زن فنی هستید ، مهارت های شما تقاضا دارند. کمک به کسانیکه در انجام کارهای فنی خانگی وقت و دانش کافی را ندارند میتواند برای شما درآمدزا باشد.

 

۷ – تبدیل شدن به یک معلم

شما می توانید با آموزش به جوانان با موضوعات تحصیلی و یا آموزش مهارت های جدید و یا آموزش زبان، کسب درآمد کنید. آموزش و پرورش یک کار سودآور است که سرمایه گذاری و زمان زیادی نیاز ندارد.

 

کیانوش مولودی

برایم مهم است که در فیبز بتوانم به افزایش علم و آگاهی مردمم کمک کنم. همه ما به این دلیل اینجا جمع شده ایم تا بتوانیم مشکلی را برطرف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.