موفقیت و انگیزه

کیارا فرگنی ، وبلاگ نویس و طراح موفق در زمینه مد!

فیبز، نشریه آنلاین مدیریت کسب و کار

blank

نام کیارا فرگنی (Chiara Ferragni ) ممکن است برای اکثر ۳۵ ساله ها آشنا نباشد، اما برای ۲۹ ساله ها اینطور نیست. فرگنی ، دانشجوی دانشگاهی از یک شهر کوچک در نزدیکی میلان است، کیارا فرگنی طراح و وبلاگ نویس متولد ٧ مه ١٩٨٧ در شهر کرموناى ایتالیا است که کمپانی Guss او را به عنوان مدل و سخنگوى فشن به خدمت گرفت،اکثرا کیارا فرگنى را به عنوان وبلاگ نویس و طراح سایت ( The blonde salad) مى شناسند.

The blonde salad در اکتبر ٢٠٠٩ به عنوان معرفی کامل از خود و معرفی سبک شخصی خود طراحى و راه اندازى کرد و همکارى هاى موفقى با فشن دیزاینرهاى معروف دنیا داشته ، در مارس ٢٠١١ نیویورک، کیارا فرگنى را به عنوان یکى از بزرگترین وبلاگ نویس هاى سبک Street-style معرفى کرد.

 

در دسامبر ٢٠١١ در حالى که فرگنى همزمان دانشجوى رشته حقوق در دانشگاه Bocconi ایتالیا و دانشجو طراحى لباس بود به عنوان بهترین وبلاگ نویس Teen vouge انتخاب شد، و بیش از ١٢ میلیون نظر درباره ى مقاله هایى که کیارا در وبلاگ خود می نوشت داده مى شد. در سال ٢٠١٣ برنده فستیوال Varios Bloger که یکى از مهمترین رخدادهاى سال است شد، و در همان سال Teen vouge انتشار کرد که اینستاگرام ‏ The blonde salad بیش از ١/۶ میلیون نفر دنبال کننده دارد که ١٩ دسامبر ٢٠١۴ این تعداد به بیش از ٩ میلیون نفر رسید.

در دسامبر ٢٠١٣ کیارا فرگنى اولین کتاب الکترونیکى خود را به عنوان The blonde salad منتشر کرد. و در دسامبر ٢٠١٣ با Steve Maden در طراحى کالکشن کفش بهار ٢٠١۴ همکارى داشت، کیارا همکارى هاى متعددى با برندهاى معروف دنیا همچون : Christian Dior, Louis Vuitton, Max Mara, Chanel, Tommy Hilfiger, Runny Green Booghers, J Brand and Seven داشته و در فرش قرمز فستیوال کن براى پرده نمایی فیلم We have a pope شرکت داشت.

در ٧ سبتامبر ٢٠١۶ برنده جایزه ( Bloglovin’ Awards  بهترین وبلاگ نویس) براى سومین بار متوالى شد! و در ژانویه ٢٠١۵ به عنوان یک شخصیت موفق زیر ٣٠سال در مجله Forbes معرفى شد. کیارا فرگنى نخستین وبلاگ نویسى بود که در آوریل ٢٠١۵ اسم خود را در صغحه اول Vouge ثبت کرد و در ژانویه ٢٠١۵ مقاله هایى که در مورد کفش نوشته بود یکى از مهم ترین موضوع هاى دانشگاه Harvard تبدیل شده بود و در همان سال براى دومین بار متوالى برنده جایزه Bloglovin’ Awards 2015 شد. کالکشن کیارا فرگنی نیز وجود دارد که شامل کفش هایی با علامت لوگوی چشم است.

 

فرگنى مخالفت هایى از نسل هاى قدیمى تر را برانگیخت که معتقدند موفقیت از یک استعداد بارز و مشهود نشات مى گیرد. ولى این افرادى مانند فرگنى ( که اساسا شغلشان گرفتن عکس هایى از خود در لباس هاى جذاب است) هستند که در حال پیروز شدن اند. او نمونه اى قدرتمند از یک انسان تاثیرگذار است . صحبت کردن با فراگنى جالب است. او کسى است که در بیو ى اینستاگرامش، خود را یک شخصیت سرشناس معرفى مى کند، ولى در عین حال مى گوید:” شخصیت من در داخل و خارج از رسانه هاى اجتماعى فرقى با هم ندارد. مردم همیشه شگفت زده مى شوند وقتى در زندگى واقعى مرا مى بینند که شخصیت خوب و شوخ طبعى دارم “.

 

 

آیدا گلشن آرا

برایم مهم است که در فیبز بتوانم به افزایش علم و آگاهی مردمم کمک کنم. همه ما به این دلیل اینجا جمع شده ایم تا بتوانیم مشکلی را برطرف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.