مالی و اقتصادی

۳ راه ساده برای کاهش هزینه های کسب و کار !

فیبز، نشریه آنلاین مدیریت کسب وکار

blank

هنگامی که شما کسب و کاری را راه اندازی می کنید، هزینه ها به سرعت افزایش پیدا می کنند. از حقوق کارمندان گرفته تا هزینه های مربوط به مکان کار شما. هر شرکتی مجموعه مخارج خود را دارد. شما نمی توانید همه هزینه های خود را از بین ببرید اما می توانید برخی از تغییرات را برای کاهش آنها انجام دهید. صاحبان کسب و کار پیشنهادات خود را در مورد چگونگی کاهش هزینه های کسب و کار ارائه کرده اند.

در اینجا راه حل هایی که بعضی از همکاران شما برای کاهش هزینه ها بکار برده اند و ممکن است برای کسب و کار شما مفید و کاربردی باشند را ارائه می کنیم.

 

۱- به بیمه توجه کنید.

هنگامی که صاحبان کسب و کار در حال تلاش برای کاهش هزینه ها هستند، مهم است که ارزیابی کنند و در بخش هایی که مخارج زیاد است، قراردادها را با بیمه تنظیم کنند. این یک تمرین خوب برای صاحبان کسب و کارهای کوچک است که برنامه سالانه بیمه خود را تعیین کنند تا اطمینان پیدا کنند در معاملات بازار تحت حمایت وسیعی قرار دارند.

جو جوناس، مدیر بازرگانی و مشاوره در کمپانی Insureon، گفت: پوشش بیمه و نرخ ها سال به سال تغییر می کنند و وابسته به روند صنعت و عملکرد بازار است. صاحبان کسب و کار که سالانه بدون اینکه با یک فرد خبره مشورت کنند بیمه خود را به طور خودکار تمدید می کنند، ممکن است مجبور شوند هزینه بیشتری برای بیمه پرداخت کنند. علاوه بر بررسی قیمت های بیمه، صاحبان کسب و کار باید پوشش های بیمه ای را در نظر بگیرند.

جوناس اضافه می کند: بسیاری از شرکت های بیمه، زمانی که صاحبان کسب و کارهای کوچک چندین بیمه را مانند خرید بیمه برای خودرو و خانه خود خریداری می کنند، قیمت ها را کاهش می دهند. به گفته جوناس، یکی از رایج ترین بسته های بیمه ای، مربوط به صاحبان تجارت است که شامل پوشش مسئولیت های عمومی و بیمه اموال تجاری است.

 

۲- قراردادهای خود را ارزیابی کنید و منابع رایگان را جستجو کنید.

هالی پالمر صاحب کمپانی WIN Home می گوید: به صورت متناوب اجازه دهید فروشندگان شما بدانند که شما در حال خرید از آنها هستید. چون بسیاری از کمپانی ها برای مشتریان خود پاداش وفاداری در نظر می گیرند و اگر به طور پیوسته با آنها همکاری کنید تخفیفاتی برای شما اعمال می کنند.

علاوه بر ارزیابی قراردادهای موجود، پالمر توصیه می کند که منابع رایگان مانند رسانه های اجتماعی و وب سایت های کسب و کار که هیچ هزینه ای برای ایجاد یک پروفایل آنلاین ندارند را پیدا کنید. پالمر همچنین توصیه می کند که اگر شما نیاز به فضای بزرگی برای کسب و کار خود ندارید، مکانی با هزینه کمتر اجاره کنید.

 

۳- مسئولیت های کارکنان خود را مورد بررسی قرار دهید.

حقوق و دستمزد کارکنان یکی از هزینه های قابل توجه شما است. اگر کارکنان شما در جایگاه شغلی نادرستی هستند و یا وظایف خود را به درستی انجام نمی دهند، شما در حال از دست دادن پول خود هستید. قبل از آنکه به سراغ استخدام افراد بروید، به طور کامل حجم کاری روزانه کارمندان خود را بررسی کنید.

اطمینان پیدا کنید که افراد مناسبی را به عنوان معتمد خود در محل کار برگزیده اید. گاهی اوقات تغییرات مورد نیاز است که باعث می شود شما هر چه زودتر افرد جدیدی را استخدام و جایگزین کارمندان قبلی کنید. اندرو دیاموند، رییس کمپانی Angry Crab Shack می گوید: میزان فروش شما مشخص می کند که چه تعداد کارمند نیاز دارید. اما اگر شما بیش از حد نیازتان کارمند داشته باشید فشار کاری شما بیشتر خواهد شد.

دیاموند اضافه می کند همچنین مهم است که شما از قوانین مربوط به دستمزد و حقوق کارکنان به طور مرتب آگاه باشید تا از قبل برنامه ریزی مناسبی داشته باشید و آمادگی این را داشته باشید تا در صورت لزوم حقوق آنها را افزایش دهید.

پالمر می گوید: اگر هنوز به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها هستید، با توجه به استخدام حسابدار می توانید این کار را انجام دهید. در یک بخش از کسب و کار شما میتوانید مبلغی را ذخیره کنید تا آن را در راه عاقلانه تری اختصاص دهید.حتی استخدام یک حسابدار میتواند برای شما مفید باشد تا به شما در بررسی و ارزیابی حساب و کتابهایتان کمک کند تا شیوه هایی برای کاهش هزینه های خود را بیابید.

 

کیانوش مولودی

برایم مهم است که در فیبز بتوانم به افزایش علم و آگاهی مردمم کمک کنم. همه ما به این دلیل اینجا جمع شده ایم تا بتوانیم مشکلی را برطرف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.