خدمات الکسا

الکسا چیست و چگونه کار میکند؟

الکسا (به انگلیسی: Alexa) یک وبگاه آنالیزکننده ترافیک وب یکی از شرکت های زیرمجموعه آمازون است. این شرکت دارای نوار ابزاری می‌باشد که می‌تواند به کاربرانش اعلام کند تا بعد از صفحه در حال مشاهده به چه صفحه ای بروند که این پیشنهاد براساس آنالیز ترافیک کاربر می‌باشد. همچنین سایت الکسا با خرید اکانت الکسا برای مدیران وبسایت‌ها امکانات فراوانی نظیر نمایش تعداد بازدید کننده، بازدید کل، لینک‌های ورودی، میانگین زمان حضور و تعداد صفحاتی بازدیدی هر کاربر، ورودی از موتورهای جستجو و… به صورت رایگان در نظر گرفته‌ است. همچنین با ارائه نمودارهایی در زمینه موارد ذکر شده در طول بازه‌های زمانی مختلف ۱ روزه تا ۲ ساله به مدیریت وبسایت‌ها کمک می‌کند تا آنالیز و بررسی دقیقی از وبسایت خود را با خرید اکانت  و ثبت سایت در الکسا داشته باشند.

سایت الکسا

سایت‌الکسا از طریق مرورگر کاربرانی که دارای تولبار الکسا هستند آمار آن‌ها را به دست می‌آورد. در سال ۱۹۹۸ این شرکت نسخه‌ای ۲ ترابایتی از اطلاعات دنیای وب را به کتابخانه Library of Congress تحویل داد. در سال ۱۹۹۹ الکسا با ارزش ۲۵۰ میلیون دلار آمریکا توسط آمازون خریداری شد.

آمازون

آمازون الکسا را برخلاف آنچه که در ابتدا بود به موتور جستجو هوشمند تبدیل کرد. در اوایل سال ۲۰۰۲ الکسا به همکاری با گوگل روی آورد و در سال ژانویه ۲۰۰۳ نیز با شرکت Open Directory Project قرارداد همکاری بست.

گوگل

در مه سال ۲۰۰۶ آمازون نتایج جستجو در سایت الکسا را از طریق گوگل به نمایش گذاشت. در دسامبر ۲۰۰۶ بخش جستجوی عکس الکسا راه‌اندازی شد. در ۲۷ نوامبر ۲۰۰۸ الکسا اعلام کرد باتوجه به اینکه موتور جستجو این سایت مناسب نبوده‌ است سرویس را قطع خواهد کرد، که این اتفاق در ۲۹ ژانویه ۲۰۰۹ رخ داد و از این پس تیم شرکت به‌طور تخصصی به رتبه‌بندی سایت‌ها اقدام کرده‌ است. اما امکاناتی که سایت الکسا با خرید اکانت الکسا و ثبت سایت در الکسا به ما میدهد چگونه خواهد بود.

سایت الکسا ، خرید اکانت الکسا ، ثبت سایت در الکسا ، خدمات الکسا
سایت الکسا ، خرید اکانت الکسا ، ثبت سایت در الکسا ، خدمات الکسا

دریافت آنالیز جامع سئو

الکسا میتواند سئو وبسایت شما را به طور کامل بررسی کند. این ابزار درستی عملکرد سئو وبسایتتان را می سنجد. فرصت های قابل دستیابی از کلمات کلیدی را برای شما پیدا میکند و باعث افزایش ترافیک ارگانیک وبسایت شما خواهد شد.

کلمات کلیدی

این ابزار به صورت تکنیکی عمل میکند. کلمات کلیدی شما را اولویت بندی میکند. کلمات کلیدی رقبایتان را نمایش میدهد. به راحتی نقاط ضعف سئو خود را پیدا کنید و آن ها را اصلاح کنید. مرتبا سلامت سئو سایت خود را بررسی کنید و مرحله به مرحله آن را ارتقا دهید. با ابزار الکسا با اطمینان بیشتری کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید. سطح رقابت پذیری کلمات کلیدی خود را محک بزنید و بهترین کلمات کلیدی را برای خود انتخاب کنید. شاید بعضی از کلمات کلیدی را نیز از قلم انداخته باشید! سایت الکسا به شما کمک میکند که کلمات کلیدی از قلم افتاده را به استراتژی سئو خود اضافه کنید و آن را تکمیل کنید.

کاربران

مشتریان خود را فراموش نکنید! الکسا به شما کمک میکند که رفتار کاربران خود را بسنجید و آن ها را به مشتریان خود تبدیل کنید. الکسا همچنین کلمات کلیدی جستجو شده توسط مشتریانی که اقدام به خرید کرده اند را برای شما نمایش میدهد.

بک لینک

بک لینک ها می توانند ارزش دامنه شما را به شدت افزایش دهند. با استفاده از ابزار الکسا میتوانید بک لینک های مفید را پیدا کنید و انواع مضر آن را شناسایی کنید. به راحتی خواهید فهمید که از کدام وبسایت ها می توانید برای ارتقا جایگاه خود بک لینک بگیرید.

سایت الکسا ، خرید اکانت الکسا ، ثبت سایت در الکسا ، خدمات الکسا

دریافت آنالیز جامع بک لینک ها

الکسا به صورت کامل بک لینک های وبسایت شما را بررسی میکند. به شما پیشنهاد هایی برای ارتقا جستجو ارگانیک وبسایتتان توسط بک لینک ها میدهد. ایرادات را شناسایی میکند و بهترین فرصت های لینک سازی را برای شما پیدا خواهد کرد. بک لینک ها را به صورت حرفه ای انالیز کنید. ببینید رقبایتان به چه کسانی لینک داده اند و در موازات آن ها می توانید فرصت های لینک سازی مهمی را برای خود رقم بزنید و برای خود اولویت بندی کنید. به راحتی به جستجو بک لینک ها بپردازید و بک لینک های قدرتمند را برای خود انتخاب کنید. تعداد بک لینک های رقبای خود را مشاهده کنید. و بدانید که برای پیشرفت به چه تعداد بک لینک نیاز دارید.

سایت الکسا ، خرید اکانت الکسا ، ثبت سایت در الکسا ، خدمات الکسا

دریافت آنالیز جامع کلمات کلیدی

با استفاده از انالیز جامع‌ الکسا به صورت دقیق خواهید فهمید که باید چگونه کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید. بهترین کلمات کلیدی کلماتی هستند که وبسایت شما بتواند با آن ها به راحتی ترافیک دریافت کند. الکسا این پیشنهاد را به شما میدهد و کلمات کلیدی کم رقابت و مختص وبسایت شما را به شما نشان میدهد. الکسا به شما نشان میدهد که خریداران شما از چه کلماتی استفاده میکنند. و این کلمات را می توانید به آنالیز کلمات کلیدی خود اضافه کنید و از ترافیک ببیشتری برخوردار شوید. از چه کلمات کلیدی در مقابل رقبا باید استفاده کنید و از چه کلماتی نباید استفاده کرد. جایگاه شما در ترافیک کلمات انتخابیتان چقدر است این ها همگی امار هایی است که الکسا در اختیار شما میگذارد.

سایت الکسا ، خرید اکانت الکسا ، ثبت سایت در الکسا ، خدمات الکسا

دریافت آنالیز جامع رقابتی

شما با انتخاب پارامتر های مختلف سعی در افزایش ترافیک ارگانیک خود دارید ولی مرز رقابت شما نسبت به رقبایتان چقدر است. چگونه میتوانید با وبسایت های هم تراز خود رقابت کنید؟ الکسا شکاف های جالبی را به شما نشان میدهد. با خرید اکانت الکسا و ثبت سایت در الکسا ، یک انالیز از وبسایت های رقیب شما را نشان میدهد. که آنها چگونه مخاطبان را به خود جلب کرده است. این نکات میتواند در تدوین حرکت بعدی شما بسیار تاثیرگذار باشد. راه های شکست و برتری بر رقبایتان را به راحتی کشف کنید و از آن ها برای پیشی گرفتن از رقبای خود استفاده کنید.

سایت الکسا ، خرید اکانت الکسا ، ثبت سایت در الکسا ، خدمات الکسا

دریافت آنالیز جامع مخاطبان هدف

قصد جذب مخاطبان جدید را دارید؟ رفتار مخاطبان خود را روئیت کنید. ببینید وبسایت شما برای مخاطبانتان چگونه نمایش داده میشود. میزان موفقیت خود با رقبایتان را بسنجید و تجربه بیشتری را به دست آورید. کدام وبسایت ها و کدام مطالب توجه مخاطبان شما را به خود جلب کرده است؟ آن ها از چه استراتژی برای دست یابی به این هدف استفاده کرده اند؟ آن ها از چه کلمات کلیدی استفاده کرده اند. و چگونه توانسته اند نظر مخاطبان را به خود جذب کنند.

سایت الکسا ، خرید اکانت الکسا ، ثبت سایت در الکسا ، خدمات الکسا

چگونه میتوان از این خدمات استفاده کرد

استفاده از خدمات الکسا لازمه خرید اکانت الکسا و ثبت سایت در الکسا و پرداخت حق اشتراک ماهانه 149 دلار میباشد. که امروزه با توجه به افزایش قیمت دلار تهیه آن برای کاربران بسیار گران خواهد بود. خدمات وردپرس فیبز اقدام به تهیه اشتراک ایجنسی و یا شرکتی آن کرده است و در ماه قریب به 30 وبسایت را ثبت و گزارش تحلیل آن را تقدیم کاربران خود میکند. لازم به ذکر است که تحلیل گزارش های الکسا لازمه داشتن تخصص و تجربه میباشد و ما با تسلط کامل بر این موضوع این خدمت را برای کاربران عزیزمان فراهم کرده ایم. گزارش های تحلیلی از جانب ما شامل تمامی موارد خوانده شده در همین برگه در معرفی خدمات الکسا میباشد و استفاده از آن می تواند تحول عظیمی را در پیشرفت وبسایت شما به وجود آورد.

در جدول زیر میتوانید مشخصات هر پلن را نسبت به نیاز خود تهیه نمایید. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید صفحه شرایط و ضوابط را به طور کامل مطالعه نمایید و به موارد ذکر شده در زیر توجه نمایید.

+ ثبت وبسایت در الکسا و دریافت سرتیفای آن در این پلن به صورت 15 روزه میباشد و برای مقاصد کوتاه مدت کارایی دارد.

+ این خدمت شامل گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری نمیباشد. (به دلیل پرداخت های ارزی)

+ دامنه های IR به دلیل تحریم قابلیت ثبت در الکسا را ندارند. به همین دلیل یک کد تخفیف 30% برای کسانی که از بسته های 2 و 3 استفاده خواهند کرد اما دامنه آن ها IR میباشد لحاظ شده است. (کد تخفیف: IR30)

+ انجام این خدمت 48 الی 72 ساعت زمانبر خواهد بود.

+ بلافاصله پس از خرید پلن مورد نظر، آدرس وبسایت خود را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال نمایید.

+ خرید هر پلن صرفا برای یک آدرس وبسایت میباشد و برای وبسایت دیگر میبایست یک خرید جدید دیگر صورت گیرد.

+ در هر زمان اگر احتیاج به پشتیبانی داشتید فقط از طریق سیستم تیکیتنگ با ما در ارتباط باشید.

+ در صورتی که نیاز به مشاوره قبل از خرید داشتید میتوانید از طریق شماره موبایل 09352125051 که 24 ساعته در دسترس میباشد و یا سیستم چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

+ سوالات خود را میتوانید در پایان همین برگه مطرح نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

‫4 دیدگاه ها

    1. سلام وقت شما هم بخیر
      سرتیفای الکسا و یا نشان تایید آن به مدت 15 روز بر روی وبسایت شما فعال می ماند. دلیل هم آن است که برای فعال ماندن همیشگی میبایست هر ماه 20 دلار به الکسا پرداخت کنید ( مخصوصا جدیدا که سنجش صفحات AMP رو هم به سرویسشون اضافه کردند) خب این تقریبا ماهانه نزدیک به 300 هزار تومان هزینه خواهد برد که منطقی نیست واقعا. سرتیفای فقط برای فروش و یا تایید ترافیک واقعی وبسایت برای هدف خواصی به نظر بنده کاربرد داره. بهترین خدمت الکسا تحلیل سئو این شرکت هستش که خیلی کاربردیه.

  1. جناب مولودی لطفا پلن های بلند مدت رو هم قرار بدید که هر 14 روز یک بار مجبور به تمدید نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *