مشاوره کسب و کار محلی و کشوری

کسب و کار محلی و کشوری به مجموعه کسب و کار های تولید و عرضه محصولات و خدمات می گویند که در بخش داخلی یعنی از شهر تولید کننده شروع و در بعضی از کسب و کار ها تا استان های همجوار و در کسب و کار های بزرگ تا تمامی استان های ایران ادامه خواهد داشت. می توان گفت 80% از کسب و کار های کشور ایران به صورت محلی و یا کشوری فعالیت می کنند. امروزه با تغییرات بازار و جو های ناپایدار اقتصادی بیشتر این کسبه ها در آستانه خطر قرار دارند. کسب و کار های کشور ایران بیشتر به صورت سنتی از مغازه های فروش محصولات و خدمات گرفته تا تامین کنندگان و تولید کنندگان اداره می شود اگر چه در برخی از کسب و کار های تازه متولد شده در ایران علوم مدیریت کسب و کار بروز و امروزی پیاده سازی میشود. این مجموعه کسب و کار ها با قرار گرفتن در شرایط جدید سیستم اقتصادی از جمله تحریم و مراتب بدنبال آن شامل عدم دسترسی به بعضی از منابع متشکل از تامین مواد اولیه و … دچار مشکل و خلل در کار خود شده اند. در ادامه خدمات مشاوره فیبز را در کسب و کار محلی و کشوری که یکی از بهترین خدمات ما میباشد را بیشتر برایتان توضیح خواهیم داد.

مشاوره کسب و کار محلی و کشوری
مشاوره کسب و کار محلی و کشوری

چرا فروش مجموعه ما همانند سال های قبل نیست؟

یکی از پرتکرار ترین سوالات مطرح شده مشتریان با ما کاهش فروش و افت جایگاهشان در بازار نسبت به سالیان قبل میباشد. در حقیقت باید گفت که جواب این سوال به 2 صورت قابل پاسخ است.

1 – کسب و کار ها همانند ما انسان ها روز به روز در حال تغییر هستند از نظر رفتار، از نظر شخصیت، از نظر گفتار و شخیصه دیگری که شما در هر انسان دیگری میبینید. ما انسان ها دیگر از ماشین های دهه 60 استفاده نمیکنیم، ما از تلوزیون های قدیمی سنگین استفاده نمیکنیم. با این مثال ها باید درک کنیم که کسب و کار ها هم مثل رفتار مصرف و استفاده ما انسان ها به مرور زمان تغییر خواهند کرد. راه حل ساده وفق دادن است همانطور که شما برای استفاده از تلوزیون به سراغ خرید یک LED خواهید رفت نه یک تلوزیون قطور قدیمی! کسب و کار شما هم باید با تغییرات محیط هماهنگ باشد. شما باید این واقعه را بپذیرید!

2 – علم کسب و کار بسیار راه گشاست به یک مثال توجه کنید یکی از مشتریان سابق ما اعتراف میکرد که دیگر همانند قبل شماره یک بازار نیست. بخش مطلوب قضیه این بود که دلیل را گران بودن محصولاتشان با توجه به شرایط موجود اقتصادی میدانست. به گفته خودشان تمام راه ها را رفته بود و برای کاهش قیمت یک راه بیشتر برایشان نمانده بود! کاهش کیفیت. دوستان این یک واقعیت است که همه ما از آن با خبریم اما نیم نگاهی به راه حل اساسی این موضوع بیندازیم.
ما اولین کاری که انجام دادیم تحقیقات مجدد عمیق بازار برای شناخت تغییرات بود. و سپس پیاده سازی استراتژی های کاهش هزینه ها با استفاده از هم افزایی منابع انسانی بود در این مجموعه در کمتر از 6 ماه تغییرات عمده ای رخ داد که باعث پیشرفت مجموعه ایشان شد. دوستان علم همیشه راه گشاست!

خدمات قابل ارائه از سمت ما چگونه است؟

همانطور که در متن بالا توضیح داده شد با توجه به نیاز کسب و کار های ایرانی مجموعه خدمات مشاوره ای در نظر گرفته شده است. هدف از این خدمات ارائه راه حل عملی مشکل مشتری به صورت علمی و تخصصی میباشد. همانطور که میدانید خدمات ما به صورت آنلاین و از راه دور خدمت مشتریان عزیز ارائه خواهد شد به این صورت که بعد از خرید بسته مشاوره ما کارشناس مورد نظر را که بهترین تجربه و راهکار را نسبت به مشکل و نیاز مشتری دارا میباشد را انتخاب و سپس با استفاده از تماس تلفنی با مشتری ارتباط برقرار خواهیم کرد. ماهیت خدمات رسانی مشاوره ما حل مشکل شما میباشد به همین صورت تعداد دفعات تماس و زمان های سپری شده با مشتری حائز اهمیت نمیباشد. بلکه جلسات مشاوره ما زمانی با شما به اتمام خواهد رسید که مشکل و نیاز به طور کامل حل و تامین شده باشد. این جلسات در مرحله اول شامل شناخت کامل از مشتری و کسب و کار ایشان است و در مراحل بعد بررسی و تحقیق و ارائه تئوری و در مراحل پایانی با ارائه راه حل های قابل اجرا به پایان میرسد.

مشاوره کسب و کار محلی و کشوری

در جدول زیر لیست خدمات مشاوره کسب و کار محلی و کشوری شرح داده شده است. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید صفحه شرایط و ضوابط را به طور کامل مطالعه نمایید و به موارد ذکر شده در زیر توجه نمایید.

+ این خدمت مشاوره شامل گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری از مشاوره ارائه شده میباشد.
+ انجام این مشاوره به صورت تماس تلفنی همکاران ما با مشتری عزیز صورت می پذیرد.
+ ارائه مشاوره منوط به زمان تماس نمی باشد و مکالمه کارشناسان ما با شما تا اتمام سوالات و مشکلاتتان ادامه خواهد داشت.
+ خرید پلن مشاوره تخصصی صرفا با بیان یک موضوع امکان پذیر است و برای دریافت مشاوره با موضوعی دیگر میباست خرید جدید انجام شود.
+ در صورتی که نیاز به راهنمایی قبل از خرید داشتید میتوانید از طریق شماره موبایل 09352125051 که 24 ساعته در دسترس میباشد و یا سیستم چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.
+ سوالات خود را میتوانید در پایان همین برگه مطرح نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.